You are here
Home > Produkty

Elektrický paralyzér

Měli byste využít toho, že vám legislativa v ČR umožňuje tohle mít u sebe. Ne všechny státy tohle mají také povolené. Proto je důležité, abyste na to nezapomněli a vybrali si opravdu důležitou součást, která vám pomůže utéct od pachatele nebo alespoň přivolat pomoc. Budete mít alespoň nějakou šanci se vymanit ze sevření, protože dotyčný bude v šoku. To vám dá to nejdůležitější a to je čas, abyste mohli utéct. Budete jistě velice nadšení a všechno bude skvělé. Svítilna s paralyzérem jistě bude to pravé ořechové pro vás. Budete nadšení. Budete spokojení.

stop agresi

Rozhodněte se třeba hned. Je to dobrý nápad. Za tak málo peněz budete mít to nejdůležitější a to je alespoň jistota. Nebudete se tak bát. Je důležité tohle dá třeba svojí partnerce, protože je jasné, že nemůžete být po jejím boku dvacet čtyři hodin denně, proto je velice důležité, abyste právě tohle pochopili a vybrali si stoprocentně to nejlepší a to je paralyzér a darovali to svojí slečně. I slečna bude mát větší jistotu a nebude se tolik bát, když bude vědět, že má u sebe něco, co jí pomůže.

Malé rozměry

Je to opravdu malinké, takže si to snadno schováte do kapsy a všechno dopadne opravdu dobře. Nemusíte to nikdy požít, ale nejhorší by bylo, kdyby se vám opravdu něco přihodilo, a vy jste u sebe nic neměli. Pak byste toho mohli litovat a to je škoda. Přáli bychom vám, abyste jej nikdy použít nemuseli, ale pro případ nouze je vždy dobré mít nějaké to eso v rukávu, protože je vždy nejlepší počítat s tím nejhorším a být na to patřičně připravení. Tohle se vám bude jistě hodit, to je více než jasné.

zmenšený model

Rozhodněte se ještě dneska a budete jistě velice nadšení a budete spokojení. Určitě je to všechno skvělé a měli byste na tohle všechno myslet. Uvidíte sami, co všechno bude ve vašich možnostech. Můžete si objednat ř´třeba i čistě ženskou variantu. Vypadá to jako deodorant, takže ani nikdo nepozná, co vlastně máte. Součástí je i svítilna, tak uvidíte i na cestu.

Top