You are here
Home > Muži

Jak mu taktně naznačit, že románek s ním byl omyl?!

Byl úžasný a ohromující, užili jste si spolu nezapomenutelné chvíle. Jenže postupem času vám došlo, že pro vztah to nebude ten pravý. Jak mu sdělit, že už ho zkrátka nechcete? Nelžete, ale neříkejte ani 100% pravdu.
Také se neumíte rozcházet? Vždy to má úplně stejný scénář, zjistíte, že to jednoduše není ten pravý pro vážný vztah a snažíte se s ním nějak taktně rozejít. On vás uraženě označí za bestii a vy budete špatná z toho, jestli jste k němu byla tak krutá. Za zády vás pak dotyčný bude barvitě pomlouvat, což se samozřejmě není čemu divit. Existuje tedy vůbec nějaký způsob, jak druhému taktně naznačit nezájem? No, není to jednoduché. Zvlášť když se ze začátku vztah tak dobře rozvíjel…

láska

Jak si muže nepoštvat proti sobě?
Zde vám asi nepomůže nic jiného, než být k němu upřímná. Jak postupovat? Ideálně nejprve vyzdvihněte jeho pozitiva a dodejte mu pocit, že je dobrý a milý, avšak pro vás ne úplně vhodný partner. Ukažte mu, že by to celé nedopadlo dobře, ale rozhodně nic nevyčítejte, nesnažte se ho pošpinit, urážet ani dělat chyby větší, než ve skutečnosti jsou.

hádka

Ponechte mu jeho cenu
On výrok, že „V posteli stojíš za starou bačkoru, a proto tě už nechci vidět,“ opravdu nevyzní stejně jako: „My dva bychom si nerozuměli, i když jsem si to na začátku myslela. Časem mi ale došlo, že jsme každý úplně jiný! To, co ty miluješ, já ráda nemám a obráceně. Chci k tobě být upřímná, jelikož si to zasloužíš.“

Nescházejte se s jinými
Na důkaz pravdivosti svých slov držte pár dní smutek. A to tak, aby se o tom popřípadě dozvěděl – sám uzná, že pro vás měl nějakou cenu, a nebude si tak připadat jako rohožka. Navíc se aspoň na chvíli straňte milostných schůzek s jinými.

pár

Nechce se vás pustit? Vyslechněte ho!
Na druhé straně se můžete setkat i se situací, že se váš skoro exbývalý nebude chtít vzdát bez boje a zahájí protiútok sliby a orodováním, že ho máte vzít na milost. Dát někomu druhou šanci není od věci. Chvíli si tak můžete užívat výhod, které vám snaživý „možná partner" bude nabízet, ovšem pokud sama uznáte, že byste si ještě jednu šanci oba zasloužili. 

Jak mu taktně naznačit, že románek s ním byl omyl?!
Ohodnoťte příspěvek
Top