You are here
Home > Www

Proč má footjob v sobě cosi tajemného a mystického

Domníváte se, že jsou ženská chodidla stvořena jen pro to, aby obouvala tenisky a našlapovala po chodníku? To by bylo stejně pošetilé, jako považovat ústa čistě za ústrojí, potřebné pro vkládání potravy, případně zubního kartáčku.

hezká dívka

Ústa jsou rovněž nástrojem pro rozkoš, polibky jsou natolik intimní, romantické a vzrušující, že jim stěží odoláte. S chodidly je to podobné, jsou velmi citlivou erotogenní zónou, jsou na nich soustředěny reflexní plošky, které odpovídají jednotlivým orgánům a částem těla, a mnohým z nás dělá dobře, když se jim věnuje zkušený masér, který na nich aplikuje reflexní terapii.

ženská chodidla

Podobnou rozkoš zažíváme, když se ženské obnažené plosky dotýkají penisu, anebo když jim dovolíme hladit nás svými hebkými záhyby po celém těle. Pozorujeme jejich překrásné tvary i zabarvení, vnímáme dokonalou souhru ladných křivek, v naprosté harmonii přechodových linií nártu, prstů, kotníků a paty s Achillovou šlachou.

Technika footjob si získala mnoho příznivců v ložnicích i masérských salónech, a to na obou stranách. Poskytuje okamžiky vzrušení a rozkoše i ženám, které je provádí, jedním z důvodů, proč tomu tak je, jsou možná právě ony reflexní body, jež vyvolávají příjemné pocity. Některé ženy milují, když jejich partner věnuje pozornost i této části těla, dotýká se jich rukama, líbá je a laská jazykem. Odpověď na otázku, proč právě chodidla poskytují tolik rozkoše, hledejme v jejich anatomii, kdy se na celé plosce zobrazuje komplexní lidská postava.

Pata odráží pánev a pohlavní orgány, přechod paty k nártu pak konečník a tlusté a tenké střevo. Prstní klouby mají úzký vztah se srdcem a plícemi, hluboká vyklenutí pak s játry, žlučníkem, žaludkem, slezinou a slinivkou. Palec odráží mozek, čelní dutiny, hypofýzu, nos, lymfatické uzliny hrdla a štítnou žlázu, ostatní prsty oči, uši a ústa.

Až budete přemýšlet o tom, jakou proceduru zvolit v erotickém masérském salónu, vyzkoušejte i footjob, možná osloví i vás, a možná, že se stane vaší oblíbenou technikou.

Top